Yaygın Sorgular

Sıkça Sorulan Sorular

Elektrikli araçlarımız ve elektrikli araç uzman hizmetimiz ve daha fazlası hakkında yanıtları bulacaksınız. Aşağıda sorularınızın cevabını alamazsanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Elektrikli araçlar, tasarruf etmek ve karbon ayak izlerini azaltmak isteyen çevreye duyarlı sürücüler için hızla tercih edilen bir seçenek haline geliyor. Geleneksel benzinli ve dizel araçlara göre çeşitli avantajları olan elektrikli araçlar, daha ekonomik ve sürdürülebilir bir seyahat şekli sunuyor. Elektrikli araçların en büyük avantajlarından biri de çevreye olan etkilerinin azalması gürültülü bir motor olmadan seyahat edebilme imkânı tanımasıdır. Ayrıca elektrikli araçların periyodik bakım maliyetleri geleneksel araçlara göre daha düşük ve parça değiştirme süreleri daha uzundur. Elektrikli araçların bir diğer avantajı da kaza anında patlama veya yangın riskinin azaltmasıdır. Genel olarak elektrikli araçlar, geleneksel araçlara göre çok sayıda avantaj sunarak onları modern sürücüler için akıllı ve sürdürülebilir bir seçim haline getiriyor.

Power EV Şarj; Power Elektronik tarafından markalaştırılan, Türkiye genelinde ve anlaşmalı diğer istasyonlarda tek hesapla rahatlıkla elektrikli araçlarını şarj etmelerini sağlamak amacıyla tasarlanan elektrikli araç şarj istasyon ağıdır.

Şarj istasyonlarımıza çevrim içi portalımız powerevsarj.com.tr veya cep telefonu uygulamalarımız üzerinden erişim sağlanabilmektedir.

Elbette! İstasyon işletmesi olmak veya istasyon talebinde bulunmak için web sitemizde bulunan istasyon talep formunu doldurmanız yeterlidir.

İstasyonlarımızda şarj işleminizi başlatmak için cep telefonu uygulamalarımızı kullanarak şarj işlemini başlatabilirsiniz.

Bu fiyat EPDK tarafından belirlenen perakende satış tarifesini aşamaz. İstasyon operatörleri, tüm kullanıcılar veya belirli bir kullanıcı grubu için hizmet ve enerji maliyetlerini ayarlayabilmenin yanı sıra, kendi takdirine bağlı olarak indirim kampanyaları sunabilmektedir. Tüm istasyonların şarj ücretlerini görmek için haritamızda bulunan istasyonların üzerine tıklamanız yeterli.

TÜM AC SOKETLER FİYAT-BİRİM : 7,0 TL /kWh
TÜM DC SOKETLER FİYAT-BİRİM : 8,0 TL /kWh

S.S.S

Open chat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?