Market & Teknomarket

Power EV, market/teknomarket alanlarının otoparkında elektrikli araç şarj istasyonu desteği sağlamak için tasarlandı. Bu alanda hizmet veren zincir mağazaların otoparkları, sağladıkları bu hizmet ile elektrikli araç sahiplerine kolaylık sağlamakta ve çevre bilincini teşvik etmektedir. Yenilikçi bir görünüm elde eden bu mağazaların aynı zamanda oluşturdukları bu profil neticesinde müşteri portföyü de gelişmektedir. Bu mağazalar, şarj istasyonlarına yatırım yaparak hem müşterilerine yenilikçi bir hizmet sunmakta hem de yeni müşteriler çekmektedir. Esnek, geliştirilebilir ve online yönetim sistemimiz ile Power EV’de her büyüklükteki mağazanın müşterilerine tek bir mağazadan binlerce lokasyona kadar şarj hizmetleri sunmasına olanak tanınmaktadır.

Mobil Uygulama

Hızlı ve Güvenli

Power EV Şarj mobil uygulaması ile şarj istasyonlarının lokasyonlarını görüntüleyebilir, geçmiş kullanımlarınızı görebilir ve QR kodunu okutarak işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

Tüm elektrikli araçlarla uyumlu ev şarjı çözümlerimizle elektrikli aracınızı evinizde kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Aracınızın modeline göre size en ekonomik ve uygun çözümleri baştan sona sunuyoruz.
post-img-01

Ödemenizi uygulama üzerinden kredi kartı bilginizi ekleyerek kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Şarj işlemi bittikten sonra ücretlendirmeniz, mobil uygulamada ücretlendirme sekmesinde web sitesinde ücretlendirme sayfasında belirtildiği şekilde hesaplanıp kartınızdan tahsil edilecektir.
Kart bilgileriniz güvenli ödeme sistemleri ile güvence altında olup başka bir kurum ya da kuruluşla paylaşılmamaktadır.

Power Ev Şarj ile yapacağınız iş ortaklığı sayesinde işletmenize kurduracağınız şarj istasyonu ile gelir elde edebilirsiniz.
İş ortaklığı ile ilgili detaylı bilgiye İletişim sayfasından ulaşabilir, başvuru için formu doldurabilirsiniz. Teknik ekibimizin yapacağı keşif sonrasında tesisinize en uygun cihazın kurulumu gerçekleştirilecektir.

Ev veya iş yerinize kendi kullanımıza özel şarj istasyonu satın alabilir ya da kurulum talebinde bulunabilirsiniz.
Ev ve iş yerleri için özel olarak sunduğumuz hizmetlerimizin detaylarına İletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.
Formu doldurduktan sonra sizinle iletişime geçilip keşif için yönlendirilme yapılacaktır. Yapılan teknik incelemelerden sonra ihtiyacınıza yönelik en uygun çözüm tarafınıza sunulacaktır.

Neden Power EV Şarjı Seçmelisiniz

1999’dan beri başladığımız ilk günden bugüne, insana değer katmak amacıyla, işbirliği yaptığımız şirketlerlerle ekonomik başarının tarafların yararına olması için çalışıyoruz. Ürünlerimizin kullanılabilir ve sürdürülebilir olması en temel önceliğimiz. Power Elektronik olarak sunduğumuz tüm hizmetlerde sürdürülebilirlik fikrini esas alıyor, bu çizgide hizmet veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz..

{"cpt":"testimonial","style":"3","columns":"2","show":2,"order":"DESC","orderby":"DESC"}

Şafak D.

Head of Marketing

Alanında uzman kadrosuyla çok başarılı bir ekip.7/24 teknik servis desteği ile hizmet aldığımız için çok teşekkür ederiz.

Mert E.

CEO Co-Founder

Power elektronik firması profesyonel yönetim anlaşıyla hizmet vermek, almış olduğumuz ürünlerden ve satış sonrası hizmetlerden çok memnun kaldık. Power elektronik firmasına başarılar dilerim.

Open chat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?