post-img-01
post-img-02

Bizi Tanımak İster misin

BİZ GÜVENEBİLECEĞİNİZ SEKTÖRDEKİ ÖNCÜ FİRMALARDANIZ.

1999 yılında başladığımız ilk günden bugüne, insana değer katmak amacıyla, işbirliği yaptığımız şirketlerlerle ekonomik başarının tarafların yararına olması için çalışıyoruz. Ürünlerimizin kullanılabilir ve sürdürülebilir olması en temel önceliğimiz. Power Elektronik olarak sunduğumuz tüm hizmetlerde sürdürülebilirlik fikrini esas alıyor, bu çizgide hizmet veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz.. Misyonumuz güvenli, yeterli, ekonomik, kaliteli, tercih edilen, çevreye, duyarlı bir şekilde üretim yapmaktır.

Mobil Uygulama

Hızlı ve Güvenli

Power EV Şarj mobil uygulaması ile şarj istasyonlarının lokasyonlarını görüntüleyebilir, geçmiş kullanımlarınızı görebilir ve QR kodunu okutarak işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Vizyonumuz

Son yıllarda artan elektrikli araç kullanımının gerektirdiği şarj ihtiyacına yüksek teknolojiye sahip ve güvenilir çözümler sunan Power EV, 2025 yılına kadar 500’ü aşkın ünite ile 35 farklı şehirde 150 elektrikli araç şarj istasyonuna ulaşmayı hedefliyor.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışıyla; çevreye, yasalara, toplumsal ve etik değerlere saygılı, yenilikçi, sosyal sorumluluk bilincine sahip şirket profiliyle; Türkiye’nin önde gelen elektrikli araç şarj ağına sahip şirketleri arasında yer almak başlıca vizyonumuzdur.

Neden Biz?

Hız Kesmeden Büyümeye Devam Ediyoruz!

Power Elektronik iştiraki olarak, Birleşmiş Milletler Küresel İklim Anlaşması’nın (UN Global Compact) imzacıları arasında yer alan Power EV’nin yatırım planları arasında, istasyonlarında kullanılan elektriği yenilenebilir enerji kaynaklarından sağlamak üzere elektrik üretim santralleri kurmak yer alıyor.

+ 2 K

Aktif Şarj İstasyonu

+ 4 K

Toplam Müşteri Sayısı

562 +

Kazanılan Ödül

282 +

Takım Üyesi
1999'dan beri

1999'dan beri

İşimizi severek yapıyoruz. Şarj istasyonları ve yeni nesil şarj teknolojileri alanında yıllara dayanan mühendislik tecrübesine sahip güçlü bir AR-GE ekibimiz ile sizlere hizmet sunuyoruz.
%95 Yerli Üretim

%95 Yerli Üretim

Ürünlerimizin tamamını Türkiye'de ve Türk mühendisler tarafından geliştiriyor ve üretiyor. Power EV Şarj olarak ithal ürünlere göre de çok daha fazla üstünlüğe sahip YERLİ ve MİLLİ bir sistemdir.
1. Sınıf Ürün Kalitesi

1. Sınıf Ürün Kalitesi

Ürünlerimizi üretirken kullandığımız malzemelerin kalitesi ve çevre dostu olmasına oldukça fazla özen gösteriyor ve ürünlerimizi size ulaştırmadan önce her alanda gerekli test ve kontrollerimizi yapıyoruz.
Yeniden ve Hızlı Kurulum

Yeniden ve Hızlı Kurulum

İhtiyacınız olan şarj istasyon çözümünü belirledikten sonra yerinde ve hızlı kurulum yapıyor sonrasında birebir kullanım ve bakım eğitimlerinizi veriyoruz.
Endüstriyel Güç Koruma Sistemler, Güç Elektroniği, Araç Şarj Cihazı, Yenilenebilir Enerji Uygulamaları ve Mühendislik Faaliyetleri.
Open chat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?